Pizzerie La Patas
Tam, kde dělají nejlepší pizzu v okolí

Restaurace

Užijte si vynikající chuť pizzy, salátů i dalších specialit naší kuchyně v příjemném a moderním interiéru nové provozovny.

Objednat stůl

Rozvoz

Vychutnejte si pizzu, těstoviny nebo svěží saláty z pohodlí domova nebo kanceláře. Pokrmy rozvážíme po celém Brně. Zdarma.

Objednat rozvoz

O restauraci La Patas

Pizzeria La Patas prošla významnou změnou. Věříme, že vás potěší. Přestěhovali jsme se na novou adresu – jen o pár set kroků dál, než jsme vařili dosud. Na novém místě vás čeká moderní a velmi komfortní interiér, více prostoru v restauraci i na letní zahrádce.
A samozřejmě vynikající kuchyně, na kterou jste byli léta zvyklí.

V La Patas si můžete pochutnat na pizze z pece na dřevo připravované před zraky hostů, osvěžujících salátech, domácích těstovinách i poctivých steacích. Nezapomínáme ani na pokrmy pro nejmladší hosty a široký výběr moučníků, který nabídku jídelního lístku uzavírá.

Každý pokrm, který dorazí na váš stůl, připravíme z kvalitních a čerstvých surovin a podle ověřených receptů. Nezbytností naší nabídky je vinný lístek. Máte tak možnost ochutnat produkty známých i nevšedních vinařství.

Moderní prostředí s příjemnou atmosférou, milý personál, rychlý servis, čerstvé pokrmy – to vše jsou ingredience, které dělají z naší restaurace ideální místo pro ty z vás, kteří si chtějí užít kvalitní a chutnou gastronomii.

Myslíme i na vaše ratolesti. Pro zábavu dětí jsme připravili prostorný vnitřní koutek a prolézačkami vybavené venkovní hřiště, na které bezpečně uvidíte z posezení naší zahrádky.

Co je v La Patas samozřejmostí: