Rezervace stolu

774 436 437

Dnes

1. Dýňový krém

55Kč

2. 240g Králičí stehno pečené na špeku,

šťouchaný brambor

209Kč

3. 170g Burger s trhaným vepřovým masem v BBQ omáčce

hranolky

239Kč

4. 170g Grilovaný kuřecí prsní steak,

zeleninové rataoulle, omáčka z výpeku a másla

219Kč

5. 350g Fettucciny s ricottou a fenyklem,

citron, chilli

189Kč

6. Pizza

rajčatový základ, šunka, rajče, uzený sýr

209Kč

1. Aktuality

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že dne 15.4. v Pondělí bude z důvodů Sanitárního dne Restaurace UZAVŘENA. Budeme se na Vás opět těšit v Úterý 16.4. od 11:00. Otevírací doba provozovny Rozvozu zůstává nezměněna. Děkujeme za pochopení. Tým La Patas

0Kč
Vítejte v

restauraci La Patas


Jste milovníci pizzy, ale Vaše polovička je spíš na pořádný steak? Není problém, u nás si to své najde opravdu každý. Stáhněte si náš rozmanitý jídelní lístek a přesvědčte se sami.

Co děláme?

Naše služby

O restauraci

Milovníci pizzy si zde přijdou na své. Jelikož ctíme tradice, těsto u nás zraje 24 hodin a pizzu děláme před zraky hostů v peci na dřevo, přesně tak, jako to dělali naši předci v Itálii již v 18. století. Za velkou přednost naší restaurace považujeme dva dětské koutky a venkovní hřiště. Sami jsme rodiče a víme tedy, že chvíle, kdy jsme si bezstarostně vychutnávali naše oblíbená jídla, se s příchodem dětí staly jakýmsi nadstandardem. Ne však u nás v La Patas. Díky dětskému koutku si vychutnáte nejen Váš pokrm, ale zvládnete u toho vypít i láhev dobrého vína a parádně si povykládat s přáteli. Pizza a dětský koutek není jediným lákadlem. Čerstvé saláty, steaky, těstoviny, dětská jídla, lasagne a dezerty, to vše je u nás samozřejmostí.

Týdenní nabídka

Od pondělí do pátku si můžete vychutnat 5 jídel nad rámec našeho stávajícího menu, které pro Vás každý týden vymýšlí naši kreativní šéfkuchaři.

Oslavy a rodinné akce v La Patas

V životě nás všech jsou chvíle, které si chceme užít na plno a přenechat péči o Vaše nejbližší na někom jiném. Ať slavíte první narozeniny Vašeho dítěte, diamantovou svatbu manželových rodičů, nebo pořádáte večírek pro Vaši firmu, my jsme tu, připraveni přizpůsobit se všem Vašim požadavkům. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Instagram