Rezervace stolu

774 436 437

Dnes

1. Uzená s kroupami

55Kč

2. 200g Trhané vepřové maso,

pečené grenaille, omáčka z bryndzy, vypečený špek

209Kč

3. 350g Spaghetti Diablo s hovězím masem,

smetana, cibule, chilli, česnek

229Kč

4. 170g Kuřecí steak se šalvějí,

kuskus, zeleninový salátek

219Kč

5. 350g Listový salát se špenátem, avokádo,

slanina, pinie, para, pekanové ořechy, limetkový dresing

249Kč

6. Pizza

smetana, směs quatro formaggi, salám Miláno, kukuřice

239Kč

Nabídku podáváme od Pondělí do Pátku, 11:00 - 14:00

0Kč
Vítejte v

restauraci La Patas


Jste milovníci pizzy, ale Vaše polovička je spíš na pořádný steak? Není problém, u nás si to své najde opravdu každý. Stáhněte si náš rozmanitý jídelní lístek a přesvědčte se sami.

Co děláme?

Naše služby

O restauraci

Milovníci pizzy si zde přijdou na své. Jelikož ctíme tradice, těsto u nás zraje 24 hodin a pizzu děláme před zraky hostů v peci na dřevo, přesně tak, jako to dělali naši předci v Itálii již v 18. století. Za velkou přednost naší restaurace považujeme dva dětské koutky a venkovní hřiště. Sami jsme rodiče a víme tedy, že chvíle, kdy jsme si bezstarostně vychutnávali naše oblíbená jídla, se s příchodem dětí staly jakýmsi nadstandardem. Ne však u nás v La Patas. Díky dětskému koutku si vychutnáte nejen Váš pokrm, ale zvládnete u toho vypít i láhev dobrého vína a parádně si povykládat s přáteli. Pizza a dětský koutek není jediným lákadlem. Čerstvé saláty, steaky, těstoviny, dětská jídla, lasagne a dezerty, to vše je u nás samozřejmostí.

Týdenní nabídka

Od pondělí do pátku si můžete vychutnat 5 jídel nad rámec našeho stávajícího menu, které pro Vás každý týden vymýšlí naši kreativní šéfkuchaři.

Oslavy a rodinné akce v La Patas

V životě nás všech jsou chvíle, které si chceme užít na plno a přenechat péči o Vaše nejbližší na někom jiném. Ať slavíte první narozeniny Vašeho dítěte, diamantovou svatbu manželových rodičů, nebo pořádáte večírek pro Vaši firmu, my jsme tu, připraveni přizpůsobit se všem Vašim požadavkům. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Instagram